HAKKIMIZDA

2006 yılından itibaren İstanbul’un Çekmeköy, Sancaktepe ve Şile İlçelerinde faaliyet gösteren, bu bölgelere modem yapılar kazandıran Erdoğanlar inşaat, tamamen kurumsal bir kimlik kazanarak 2013 yılında Erbak Yapı İnşaat Taah. San, Tic. Ltd. Şti. olarak kuruldu, her projesinde önceliği “yaşam kalitesini yükseltmeye  yönelik detaylar veren, İnşaat kalitesi, işçiliği, ayrıntılardaki özeni ve geliştirdiği hizmetleri ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Erdoğanlar İnşaat, kalitesini yükselterek yeni adıyla Erbak Yapı grup olarak gerçekleştirdiği Taşdelen Evleri, Soğukpınar Er Evleri ve Ulupelit Konakları v.s. gibi projeleriyle bu sektörün üst sıralarına taşımaya ve aynı adreste faaliyet göstermeye devam ediyor.

Yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmeye devam eden Erbak Yapı, yaşam koşullarının gerektirdiği ihtiyaçları göz önünde bulundurarak pratik, konforlu ve göz alıcı projelere imza atmaya devam ediyor.

Düşlerin gerçeğe dönüştüğü her projesinde müşterilerinin beklentisinin ötesine geçmeyi, yaşam alanlarına değer kalmayı, farklı beklentileri karşılamayı başaran Erbak Yapı, modem inşaat teknikleri ile güvenliği maksimum düzeyde sağlayıp, profesyonel ekibi ile lüks kavramına yeni bir boyut kalarak, müşterilerinin mutluluğunu çoğaltıyor.

Vizyonumuz

İstanbulun Çekmeköy ve Sancaktepe ilçelerinde örnek iş ve yaşam alanları üreten Erbak Yapı hedefini bir çıta daha yükselterek müteahhitlik sektöründe İstanbul genelinde lider firma olmaktır. İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Teknolojiyi daima takip edip uygulayarak yapılarında kalite ve konforlu yaşam şartları sunmak, doğaya saygılı, yasal şartlara uygun, fonksiyonel ve estetik yapılar inşa etmektedir.